Działamy na Polskim rynku od 2011 roku

Works4You to firma, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie ekspertów w obszarze działalności agencji zatrudnienia.
Jeżeli zależy Ci na stałym podnoszeniu konkurencyjności swojej firmy poprzez zatrudnianie najlepszych specjalistów, redukcji kosztów zatrudnienia i oszczędności czasu – skorzystaj z naszych usług!

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług doradztwa personalnego, dostarczamy pracowników z Europy Wschodniej, dostosowując się tym samym do aktualnych tendencji rynkowych.

Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta. Każdy projekt traktujemy w sposób spersonalizowany, dbając o realizację wyzwań stawianych nam przez Klientów.

W swoich relacjach z Klientem i pracownikiem postępujemy zgodnie z naszym Kodeksem Postępowania, dbając o profesjonalne ale także partnerskie relacje.
Naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług, opartych na obowiązujących przepisach prawa.

 • Posiadamy 10 lat doświadczenia w dziedzinie zatrudnienia pracowników z Ukrainy
 • Mamy rozbudowany zespół rekruterów w swoich biurach w Polsce i Ukrainie
 • Rekrutujemy każdego dnia średnio 30 osób,
 • Wypracowaliśmy jakość która z dumą zapewnia nam powroty naszych pracowników oraz polecenia wśród najbliższych z Ukrainy
 • Posiadamy 5 biur w polsce
 • 3 własne biura w Ukrainie
 • Kilkadziesiąt agencji partnerskich

NASZA MISJA

Naszą misją jest zapewnianie rozwiązań biznesowych poprzez zatrudnienie pracowników z Ukrainy na potrzeby polskich firm, przejmując na siebie wszelkie obowiązki pracodawcy.
Poszukujemy pracowników spełniających oczekiwania naszych Klientów i odpowiadamy na coraz większe zapotrzebowanie rynku na pracowników tymczasowych głównie z Ukrainy, zapewniając gwarancję bezpieczeństwa i jakość świadczonych usług.

Zostaw nam wiadomość
Szukasz rąk do pracy? Wypełnij formularz i zacznijmy działać!

  Branża

  Wielkość zapotrzebowania

  Nazwa firmy

  Miejscowość

  Imię

  Nazwisko

  Telefon*

  E-mail*

  dodatkowe ważne informacje (opcjonalnie)

  Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności